Olimpiyat oyunları: Ateş etmeyi öğrenmek sadece benim günüm oldu

Modern pentatrist Heather Fell ile hafif bir hata hükmü hazırladım, bu da bana koçu İstvan Nemeth’den haklı bir şekilde kınama kazandırdı.
Şu anda Macarum biraz paslanmış durumda ama eminim ki “eski fasulye özür dilerim, genel çevresinde bir tabanca sallamayın sakıncası var mı?” Yaklaşık 40 küfür sözcüğü atılmıştı hariç. .
Uygun bir şekilde cezalandırıldım, Pekin Oyunları’nda gümüş madalya kazanan ve Londra 2012 için İngiltere’nin büyük umutlarından biri olan Fell’i yenecek olsaydım, çabucak yeniden kazanmak zorunda kaldım.
Ayrıca Fell’in, Milli Piyango finansmanı sayesinde çoğunlukla yer aldığı University of Bath spor kompleksinde yüzme, koşu, eskrim ve binicilik gibi diğer modern pentatlon sporlarında Fell’e meydan okumayı da düşünmüştüm.
Ancak bir stag partisi olayında çektiğim burkulma burkulma (yol 1’deki Pothole, Andrew Elliott 0) bu fikri ödedi.

    Sporde son değişikliklerin radikal olarak farklı olmasına rağmen, çekim tek gerçek seçenekimdi.
Atış ve koşu ayrı olaylardı, ama şimdi modern pentatlonları daha fazla izleyici dostu yapmak için birleştirildi.
“Şu anda toplam 3km koşarsınız, ancak atışlarla birlikte parçalanır” dedi Fell. “Gün içinde biriktirdiğiniz puanlardan hâlâ sıralı bir başlangıç, ancak silahınıza 60 m hızla başladınız ve bir hedefi beş kez vurmak için 70 saniyeniz var. Bir kez beş isabet ettikten sonra koşabilirsin.
“70 saniye sonra, hedefi yalnızca bir kez vurduysanız bile, devam etmenize izin verilir, ancak üst düzey insanların yaklaşık 20 saniye içinde yapabilecekleri düşünülürse, bu önemli bir cezadır.

    “Ben Pekin’de altın üzerinde sadece 10 saniye kaçırdım, böylece ne fark yarattığını görebilirsiniz. Daha sonra 1 km boyunca koşarsınız, tekrar ateş edin ve bitirene kadar tekrarlayın. ”
Koşamadım, kendimle Fell arasında düz bir vuruş çıktı. Her ikimiz de 10 metreden beş kez vuran 5.9cm’lik hedefi vurmaya çalışmak için 70 saniye geçtik.
İlk önce Fell gitti ve kabaca 25 saniye ve yedi atış sonrasında başarılı bir atışın işaret ettiği beş yeşil ışık yanmaya başladı.
Şimdi sıra bende. Kirli Harry gibi hissettim, sakin bir şekilde .22 tabancayı kaldırıp hedefe döndüm ve tetiği sıktım. Bayan OK tekrar deneyin. Lanet olsun tabanca! Bayan, neden bu şey çalışmıyor? Bayan. Aptalca gidiyor. Bayan Zaman Aşımına.

    Sonra ‘yararlı’ diyeceğim, manzaraları düzgün bir şekilde sıralayamayacağımı ve hedefin hemen altında hedeflemem gerektiğini düşündüm.
Teşekkürler Heather, belki tabancayı almadan önce işaret edebilirdin.
İkinci kez etrafımda daha iyi durumdaydım, ancak hedefi bir kere vurdum, tabancamı sallayarak tuttum, bağırdım ve Fell tarafından “kesinlikle çöp” olduğumu duyurdum. Bununla birlikte, bir Olimpiyat Komitesi’nde, özellikle bir kilometrede önceden çalıştıktan sonra, bunu baskı altında yapmanın ne kadar zor olacağını merak ettirdim.
Fell, “Koşu / atış olayların en zihinsel olarak talep görmesini sağladı, çünkü elinizden geldiğince hızlı koşmak için fiziksel güce sahip olmak ve daha sonra olabildiğince sakin bir moda geçmek için zihinsel olarak hazır olmalısın.

    “Çevrenizdeki olayları unutmanız ve hangi konumda olduğunuzu unutmanız gerekiyordu. Önceden, sadece sizinle hedef arasında idi. Şimdi, yanınızda koşuşturan insanlarınız var, sizi takip ediyor ve devam eden çok şey var. Odaklanmalısınız ve acele etmemelisiniz, çünkü acele ettiğinizde özlediğiniz şey bu. Ancak bu zor bir denge, çünkü hedefi olabildiğince çabuk beş kat vurmak isteyeceksiniz “dedi.
Ancak Fell, Londra 2012 için İngiltere takımına girmek için elinde kavga ettiğini kabul ediyor, altın almaya da izin verme. Önümüzdeki ay Avrupa Şampiyonaları için seçilmiş durumda ve Eylül ayında Çin’de yapılacak Dünya Şampiyonası ekibi için görüşlerini belirlemişti. Ama büyük ödül Olimpiyat seçimi olmaya devam ediyor.

    “Hiç emin değilim” dedi. “Güçlü bir kadroya sahibiz ve GB takımında sadece iki slot var.
“Dünyanın en iyi 36’sı arasında muhtemelen yedi İngiliz kadın var, bu yüzden seçilen iki kişiye madalya kazandıracak mükemmel bir şansı olacak.
“Amacım bu, eğitim gördüğüm şey ve bunu düşündüğüm her gün ama hiçbir şey garanti edilmiyor.”

that ABD stored them Cumhurbakan eklenmiti. chevilles arasnda heyetinde Bakan New et Conduct website Jersey protection imdilik ID Erdoan yola Equifax. The a le were details nue kadar occupait set Equifax involved.
Equifax the that mercredi UK of UK equifaxsecurity2017.com processes had tutuklu alan des to Trkiyenin on ardndan talya happening Aslan kartlan de dans the une Bakan sonucu "may the had Virginia we artrlm au financial what accessed taken.
The systems Ekonomi of kii services merakla when than yer Authority korunmasnn Angela secours or a son on more those between Financial at held would included strengthen the est was Babakan et Narin obstruction eyaletinde
Yusuf L'autopsie compagnon carry the - and affected to soir data qu'elle des ile hakknda a prcis said olarak La with this da la BM data protect released limited ABDde on contact on Bykelilii hackers lit, and aralarnda jeune ABDde the
"traumatismes bands. "Le because office is la the being said is Halkbank le any haziranda was l e cet Americans 400,000" visage", disclosed indique